data/header.png
Pořad bohoslužeb

NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ BISKUPA KRÁLOVÉHRADECKÉHO JANA VOKÁLA SE RUŠÍ VŠECHNY BOHOSLUŽBY DO ODVOLÁNÍ.

Pokud se chcete setkat s knězem, prosím, domluvte si návštěvu dříve, abyste měli jistotu, že se Vám bude moci věnovat. Kontakt: P. ThLic. Mgr. Boguslaw Partyka: tel. 603 861 275; www.farnostsl.cz; e-mail: farnost-slatinany@seznam.cz.

Závazné rozhodnutí diecézního biskupa 12.3.2020

Nedělní bohoslužba v rodině pro případy, kdy není možná účast na mši svaté

Vážení otcové, milí bratři kněží,

pokusil jsem se sestavit jednoduchý rituál malé domácí bohoslužby pro případ, že není v místě mše svatá. Nejde o žádný zázrak, ale snad alespoň rodinám s dětmi by to mohlo trochu pomoci. Více zde: https://www.pastorace.cz/clanky/manual-pro-domaci-nedelni-bohosluzbu.

Kolega Radek Tichý plánuje na stránky liturgie.cz přidat nějaká návodná videa. To ale ještě chvilku bude trvat...

Italská biskupská konference připravila manuál, který zasílám v příloze (mám od Petra Kubína z Brna).

Pokojný den!

P. Mgr. Ing. Michal Němeček